In deze workshop maak je kennis met de Arabische cultuur en de verschillende muziekstijlen en genres van de Arabische wereld. Iedereen vanaf 17 jaar kan meedoen, met én zonder ervaring op een instrument!
met Karam Shebat
- Agenda
- Workshop Arabische muziek
De workshop begint met een inleiding en achtergrond van Arabische cultuur door Karam Shebat. We beluisteren voorbeelden, zingen én spelen samen om feeling te krijgen met de tonen en timing van Arabische muziek. Vervolgens gaan we in kleine groepjes uiteen om ons verder te verdiepen in een bepaald instrument naar keuze. Je kunt onder andere kiezen voor oed, een Arabisch keyboard of zang.
Westerse hits met een Arabisch tintje
Tijdens de workshop maak je samen met ervaren muzikanten een mash-up tussen Arabische muziek en een westerse hit. Het eindresultaat wordt aan het einde van de workshop aan elkaar gepresenteerd. Ter afsluiting geeft Karam samen met de muzikanten een concert en is er ruimte om met elkaar te jammen. Na afloop is er de mogelijkheid om nog even na te kletsen in het VRIJDAG Café.