Doe Mee Band
De Doe Mee Band is een bandje voor het speciaal onderwijs. Iedereen kan meedoen en alle instrumenten zijn welkom!
Doe Mee Band
| 05 sep 2025 | 11:30 - 12:15 | Vrijdag | Akkerstraat 99 |
36x
Gegeven door: Wim Lever
|
v.a. 188,-
|
Instromen |
In de Doe Mee Band kunnen muzikanten heerlijk zingen, drummen, keyboard, accordeon, gitaar of basgitaar spelen. Plezier en persoonlijke ontwikkeling staan hierbij voorop.
We werken met kleuren, maar ook met notennamen en grepen. We proberen samen per halfjaar tenminste drie nummers in te studeren en twee keer per jaar hebben we een concert!
Alle instrumenten zijn welkom! En een eigen instrument meenemen mag natuurlijk ook. Je kunt het instrument dat je bespeelt opgeven bij de opmerkingen tijdens het inschrijven.
Benieuwd of deze band iets voor je is? Schrijf je in en probeer het uit! Na je eerste les heb je 3 dagen de tijd om je inschrijving kosteloos te annuleren.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Open Jazz Session
Samen improviseren, naar elkaar luisteren en er iets moois van maken.
Blokfluitensemble Flauto Volante (intermediaire)
Blokfluitensemble Flauto Volante is een laagdrempelig ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.
Blokfluitensemble Notenhout (gevorderden)
Blokfluitensemble Notenhout is een gevorderd ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.
Djembé
Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.
Superstars
Superstars is een bandje voor het speciaal onderwijs. Iedereen kan meedoen en alle instrumenten zijn welkom!
Mannenkoor
Bij het Mannenkoor zingen we een uniek en divers repertoire: van pop, klassiek, spirituals tot liederen uit de Kaukasus en omringede landen.
Cello
Wil je cello leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een band, orkest of ensemble.
Ultra 4 Band
De Ultra 4 Band is een bandje voor het speciaal onderwijs. Iedereen kan meedoen en alle instrumenten zijn welkom!
Djembe voor gevorderden
Ervaar de kracht, energie en het plezier van samenspel tijdens deze djembécursus voor gevorderden.
Contrabas
Wil je contrabas leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in bijvoorbeeld onze Big Band.
Gitaarensemble
Speel je gitaar en wil je meer uitdaging? Meld je dan aan voor het gitaarensemble voor vergevorderden!
Muzikale workshopdag: Salsa & Latin
Zonder ervaring aan de slag met salsa en latin! Voor iedereen vanaf 60 jaar.