Global Music Here & Now Band (wereldmuziek)
Deze band speelt topstukken uit het wereldmenu. Bijna alle instrumenten zijn welkom, maar het is wenselijk dat je enigszins je instrument beheerst en noten kunt lezen.
Global Music Here & Now Band (wereldmuziek)
Er is momenteel plek voor een percussionist en enkele blazers of strijkers.
| 04 sep 2025 | 19:30 - 21:00 | Donderdag | Akkerstraat 99 |
36x
Gegeven door: Bert van Erk
|
v.a. 397,-
|
Instromen |
Hongaarse Czardas, Samba do Brasil, West-Afrikaanse 12/8, Weense Wals, Jamaica Reggae, Guajira Quantanamera, USA-Country-Blues; deze band speelt karakteristieke topstukken uit het wereldmenu. We gaan de thema’s leren spelen en de belangrijkste eigenschappen qua ritme, melodie en harmonie onderzoeken. Daarna ga je je eigen fantasie erop loslaten; improviseren dus.
Instrumenten
Het streven is naar een bezetting van 7 à 10 muzikanten. We zoeken deelnemers die nieuwsgierig zijn en enigszins een instrument beheersen en noten kunnen lezen. Bijna alle instrumenten zijn welkom, behalve trekzak. Er is momenteel nog ruimte voor een percussionist en blazers/strijkers. Je kunt het instrument dat je bespeelt opgeven bij de opmerkingen tijdens het inschrijven.
Benieuwd of deze band iets voor je is? Schrijf je in en probeer het uit! Na je eerste les heb je 3 dagen de tijd om je inschrijving kosteloos te annuleren.
- Accordeon
- Akoestische gitaar
- Altviool
- Bugel
- Cello
- Drums
- Dwarsfluit
- Harp
- Hoorn
- Klarinet
- Kornet
- Saxofoon
- Trombone
- Trompet
- Viool
- Viola da gamba
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Slagwerk
Wil je djembé, pauken, vibrafoon, marimba of snaredrum leren spelen? Start met slagwerk of percussie bij VRIJDAG!
Jazz Theory
Jazz Theory is muziektheorie en gehoortraining voor iedereen vanaf 14 jaar. Geschikt voor elk instrument!
Viola da Gamba
Wil je viola da gamba leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze ensembles of orkesten.
Cello ensemble (beginners)
Geniet jij ook zo van het spelen van een mooie melodie, een tussenstem of warme basstem? Speel dan samen met andere cellisten in het ensemble voor beginners!
Jongerenkoor
In het VRIJDAG Jongerenkoor zing je je favoriete nummers die nu populair zijn en door de jaren heen. En we treden regelmatig op!
Cello ensemble (gevorderden)
Geniet jij ook zo van het spelen van een mooie melodie, een tussenstem of warme basstem? Speel dan samen met andere cellisten in het ensemble voor gevorderden!
Open Jazz Session
Samen improviseren, naar elkaar luisteren en er iets moois van maken.
Bağlama
Wil je bağlama leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een band, orkest of ensemble.
Blokfluitensemble Notenhout (gevorderden)
Blokfluitensemble Notenhout is een gevorderd ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.
Blokfluitensemble Flauto Volante (intermediaire)
Blokfluitensemble Flauto Volante is een laagdrempelig ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.
Superstars
Superstars is een bandje voor het speciaal onderwijs. Iedereen kan meedoen en alle instrumenten zijn welkom!
Djembé
Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.