Kinderatelier
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.
Kinderatelier
| 24 mrt 2026 | 15:30 - 17:00 | Dinsdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Theo Tomson
|
79,- | Uitverkocht |
Wat gebeurt er als je heel veel water bij de verf doet? Welke kleuren ontstaan er tijdens het mengen van de verf? Wat is gips eigenlijk en hoe voelt het? En hoe kun je bouwen met hout?
In het kinderatelier voor 5 en 6-jarigen is er ruimte om spelenderwijs materialen en technieken te ontdekken. We gaan experimenteren, ontdekken, samenwerken en fantaseren. Je maakt je eigen werk en soms werken we samen aan grote kunstwerken, misschien wel groter dan jijzelf!
Ook nemen we je mee in het hoofd van grote kunstenaars, zodat je kunt leren over kunst. Kun jij net als zij je fantasie tot leven brengen?
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Boetseren: Alledaagse dingen
Wat gebeurt er als we objecten gaan vertalen naar klei en glazuur? Wat zie en ontdek je? En waar kun je mee spelen?
Naaicursus: Zero waste zomerjurk
Vind jij het leuk om met mode aan de slag te gaan, en staat duurzaamheid daarbij voorop? Kom maken bij VRIJDAG!
Houtdrukken
Maak met gewone objecten een interessant tafereel in houtdruk!
Textiel: Mixed media
In deze cursus bij VRIJDAG leer je textiel in te zetten om een persoonlijk wandkleed te maken.
Beeldende kunstatelier
Samen met echte kunstenaars experimenteer je met verschillende materialen en technieken. Verras jezelf en ontdek wat je leuk vindt!
Tekenen en schilderen: Stad en landschap
Wil je tekenen en schilderen? Dat kan bij VRIJDAG. Laat je leiden door je fantasie en leer je ideeën vormgeven.
Zeefdrukken
Wil je alles leren over zeefdrukken? Dat kan bij VRIJDAG. Je leert op ambachtelijke wijze een afdruk op papier te maken.
Naaicursus: Up-, re- en downcyclen
Hou je van mode, kleding maken én duurzaamheid? Kom dan up-, re- of downcyclen in deze cursus.
Drukwerk op dinsdag: Diverse technieken
Wil je aan de slag met verschillende materialen en druktechnieken? Dat kan bij VRIJDAG. Spelenderwijs krijg je de verschillende druktechnieken onder de knie.
Tekenen, iedereen kan het! (vervolg)
Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!
Painting: From light to paint
In this course, you will learn to paint by observing light. The lessons are taught in English.