Navigatie overslaan
Kies je cursus

Tekenen, iedereen kan het! (vervolg II)

Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!

Tekenen, iedereen kan het! (vervolg II)

Om deze cursus te doen moet je de basis- én vervolgcursus hebben afgerond.

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
24 mrt 2026 13:30 - 16:00 Dinsdag Walstraat 34 v.a. 216,- Inschrijven
20 jan 2026 13:30 - 16:00 Dinsdag Walstraat 34 v.a. 216,- Uitverkocht

Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ook het vervolg gevolgd? En wil je nog steeds verder leren? Dan is deze cursus iets voor jou!

In deze vervolgcursus II blijf je jezelf trainen je linker hersenhelft uit te schakelen. De rechterkant, die tekenen leuk vindt, neemt het over. Je zult merken dat je steeds beter kunt tekenen wat je ziet. En het belangrijkste: je wordt je bewust van jouw manier van kijken en ontdekt een persoonlijke manier van tekenen.

De basistechnieken worden in deze tekencursus uitgebreid en in de oefeningen vindt steeds meer verdieping plaats. Het principe blijft hetzelfde: anders leren kijken waardoor je gemakkelijk tekent.

Er wordt getekend met allerlei verschillende materialen zoals potlood, pastelkrijt en Oost-Indische inkt, maar voornamelijk met houtskool, zodat je je deze techniek helemaal eigen gaat maken. De laatste keer van deze tekencursus tekenen we naar model.

Let op: Deze cursus is het vervolg op de basiscursus Tekenen, iedereen kan het! en Tekenen, iedereen kan het! (vervolg). Om deel te nemen dien je beide eerdere cursussen te hebben gevolgd.

Let op: Dit lokaal is helaas niet rolstoeltoegankelijk.

Docenten

Docenten: Aafke Sterenberg

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

  • 3-5jr

Peuter- en kleuteratelier

Wil je krassen, vegen, voelen, verven, strooien, plakken, scheuren en kliederen? Dat kan bij VRIJDAG.

Drukwerk op dinsdag: Diverse technieken

Wil je aan de slag met verschillende materialen en druktechnieken? Dat kan bij VRIJDAG. Spelenderwijs krijg je de verschillende druktechnieken onder de knie.

Straatfotografie voor verlegen mensen

In deze cursus ga je op zoek naar een vorm van straatfotografie die uitdagend is, maar waar je je ook comfortabel bij voelt.

  • 18-99jr
  • Workshop

Borduren: vereeuwig jouw favoriete snack

Breng je favoriete snoepje of chocolaatje mee en tover het om tot een kunstwerk!

  • 12-15jr

Beeldende kunstatelier

Samen met echte kunstenaars experimenteer je met verschillende materialen en technieken. Verras jezelf en ontdek wat je leuk vindt!

Tekenen, iedereen kan het! (vervolg)

Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!

Schilderen: Eigen hand, eigen wereld

Van kleurgebruik tot compositie, in deze cursus werk je aan het ontwikkelen van jouw eigen visuele handtekening!

  • 18-99jr
  • Workshop

Drukwerk: Pop-art meets supermarket

Portretteer je favoriete verpakking: pop-art meets supermarkt!

  • 16-21jr

Beeldende kunstatelier

Samen met echte kunstenaars experimenteer je met verschillende materialen en technieken. Verras jezelf en ontdek wat je leuk vindt!

Basiscursus fotografie (vervolg)

Deze vervolgcursus Fotografie is voor jou als je al de basis van de cameratechniek kunt toepassen en dat verder wil ontwikkelen.

  • 6-9jr

Play with paint

In this course we will play with paint! We will use different materials like acrylic paint and oil pastels.