Navigatie overslaan
Kies je cursus

MENA is coming

Maak kennis met de rijke cultuur, muziek, kunst en verhalen uit de MENA-regio (Midden-Oosten en Noord-Afrika)

MENA is coming

Maak kennis met de rijke cultuur, muziek, kunst en verhalen uit de MENA-regio (Midden-Oosten en Noord-Afrika)

Datum Tijd Dag Locatie Prijs
14 feb 2025 18:00 - 21:00 Vrijdag Buurtrestaurant Bernlef (Antaresstraat 45, Selwerd) Gratis
22 feb 2025 15:00 - 18:00 Zaterdag MFC De Wijert (P.C. Hooftlaan 1a, De Wijert) Gratis
5 apr 2025 14:00 - 17:00 Zaterdag Het Dok (Kajuit 4, Lewenborg) Gratis
5 apr 2025 14:00 - 17:00 Zaterdag Het Dok (Kajuit 4, Lewenborg) Gratis

Komende maanden organiseren we in samenwerking met MENA en WIJ Groningen een feestelijke wijkactiviteit: MENA is Coming! De eerste editie vindt plaats in het Floreshuis in de Korrewegwijk op 31 januari (18.00 tot 21.00) en staat helemaal in het teken van gezelligheid, ontmoeting en culturele uitwisseling.

MENA is coming! is een voorproefje op MENA is here, een tweejaarlijks stadsprogramma dat in mei 2025 weer terugkeert. Tijdens dit programma worden bewoners uit heel Groningen uitgenodigd om kennis te maken met de rijke cultuur, muziek, kunst en verhalen uit de MENA-regio (Midden-Oosten en Noord-Afrika). De wijkactiviteiten zoals deze zijn bedoeld om alvast sfeer te proeven en buurtbewoners te betrekken bij de voorbereiding van het stadsprogramma.

Kom genieten van live muziek en DJ-optredens met prachtige klanken uit de MENA-regio, doe mee aan een leuke workshop, en proef de heerlijke hapjes verzorgd door de buurtkeuken Yamen Cuisine. Ook is er een podiumprogramma met inspirerende verhalen en optredens van buurtbewoners. Dit evenement is gratis toegankelijk voor jong en oud!

We hopen jullie allemaal te zien voor een gezellige avond vol muziek, cultuur en lekker eten.

Tot dan!