Navigatie overslaan
Kies je cursus
Kick-off vol mooie verhalen en gezelligheid!

Inwoners van de Wijert werken aan een inspirerende wijkwandeling voor de buurt. De kick-off zat vol ideeën, energie en gezelligheid!

Bruisende start voor 'Ontmoet je Buren'

Woensdag 22 januari ging het buurtproject 'Ontmoet je buren' van start met een inspirerende kick-off. Dertien enthousiaste buurtbewoners, waaronder enkele oud-deelnemers van De Wijk De Wereld, kwamen samen om kennis te maken met het project en de creatieve makers die hen begeleiden.

Muzikant en spoken word-artiest Loulou, filmmaker Albert en theatermaker Anna Marije gaven een kijkje in de theatrale wijkwandeling die zij samen met de deelnemers gaan maken. 

 

Over het project

De deelnemers en makers van Ontmoet je Buren gaan samen aan de slag met het maken van een theatrale wijkwandeling. In april kunnen bewoners van De Wijert meedoen aan de wandeling waar ze de verhalen, smaken en verborgen parels van de wijk ontdekken. Onderweg delen de deelnemers van dit project hun verhaal op een muzikale of theatrale manier - van vrolijke liedjes tot ontroerende momenten. 

Dit artikel gaat verder onder de foto's.

Fotograaf: Thijs Schuringa

Wandeling in wording

De eerste bijeenkomst zat vol energie: ideeën stroomden binnen en er werd volop gelachen. Buurtbewoners brachten suggesties aan voor verhalen, locaties en creatieve invullingen. Vanaf nu gaat de groep wekelijks aan de slag om samen met de makers de wijkwandeling in elkaar te zetten.

 

Werk ook mee aan de wijkwandeling!

Wil je ook meedoen aan dit project? Er is nog ruimte om aan te sluiten! Stuur een mail naar sietske@dewijkdewereld.nl, en word onderdeel van de wijkwandeling!