Fotografische collagetechnieken (mixed media)
Tijdens deze cursus ga je collagetechnieken combineren met tekenen en schilderen.

Fotografische collagetechnieken (mixed media)
01 sep 2025 | 19:30 - 22:00 | Maandag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Antonie Harms
|
v.a. 205,- | Geannuleerd |
23 mrt 2026 | 19:30 - 22:00 | Maandag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Antonie Harms
|
v.a. 205,- | Inschrijven |
Bij het maken van de meeste collages is het verzamelen van foto’s de eerste stap. We gaan deze foto’s zelf ontwikkelen in de donkere kamer van VRIJDAG, maar gaan ook de straat op om beelden te verzamelen (en dat kan ook met je smartphone). En misschien heb je thuis nog wel een paar oude foto’s liggen die je ook wilt gebruiken of delen? Neem deze dan vooral mee.
Tijdens de cursus gaan we ook collagetechnieken combineren met tekenen en schilderen. We maken er een werkplaats van, waarin we op zoek gaan naar toffe beelden en geen experiment te gek is! Groot of klein, waanzinnig scherp of out-of-focus, alles kan! Dus hou jij van fotografie en van experiment? Dan ben je in deze cursus op de juiste plek.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Kinderatelier op zaterdag
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.

Basisbeginselen van het kijken
Wat wil je fotograferen en hoe breng je dat het best en snelst in beeld? Leer het bij VRIJDAG.

Schilderen met de camera
Ga mee op een creatieve reis tussen fotografie en beeldende kunst en ontdek wat er mogelijk is met jouw camera.

Tekenen en schilderen: Portret
In deze cursus leer je stapsgewijs een portret te tekenen en te schilderen. Wat komt daar allemaal bij kijken?

Printmaking and Photography
Wat is de relatie tussen fotografie en grafiek? In deze cursus nemen we je mee in beide werelden.

Kinderatelier op zaterdag
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.

Naaicursus voor beginners
Heb je nog nooit achter de naaimachine gezeten, maar het lijkt je super leuk? Doe dan mee aan deze korte naaicursus voor beginners.

Naaicursus: Kimono
Vind jij het leuk om met mode aan de slag te gaan, en staat duurzaamheid daarbij voorop? Maak een kimono!

Straatfotografie voor verlegen mensen
In deze cursus ga je op zoek naar een vorm van straatfotografie die uitdagend is, maar waar je je ook comfortabel bij voelt.

Meubels ontwerpen en maken (gevorderden)
Wil je meubelontwerpen en maken? Dat kan bij VRIJDAG.

Kinderatelier
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.