Fotografische collagetechnieken (mixed media)
Tijdens deze cursus ga je collagetechnieken combineren met tekenen en schilderen.
Fotografische collagetechnieken (mixed media)
| 23 mrt 2026 | 19:30 - 22:00 | Maandag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Antonie Harms
|
v.a. 205,- | Uitverkocht |
Bij het maken van de meeste collages is het verzamelen van foto’s de eerste stap. We gaan deze foto’s zelf ontwikkelen in de donkere kamer van VRIJDAG, maar gaan ook de straat op om beelden te verzamelen (en dat kan ook met je smartphone). En misschien heb je thuis nog wel een paar oude foto’s liggen die je ook wilt gebruiken of delen? Neem deze dan vooral mee.
Tijdens de cursus gaan we ook collagetechnieken combineren met tekenen en schilderen. We maken er een werkplaats van, waarin we op zoek gaan naar toffe beelden en geen experiment te gek is! Groot of klein, waanzinnig scherp of out-of-focus, alles kan! Dus hou jij van fotografie en van experiment? Dan ben je in deze cursus op de juiste plek.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Drukwerk op dinsdag: Diverse technieken
Wil je aan de slag met verschillende materialen en druktechnieken? Dat kan bij VRIJDAG. Spelenderwijs krijg je de verschillende druktechnieken onder de knie.
Beeldhouwen in hout
Hoe maak je beelden uit hout? Kunstenaar-docent Gert Sennema begeleidt je in je zoektocht naar vorm, zowel technisch als inhoudelijk.
Tekenen, iedereen kan het! (vervolg)
Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!
Painting: From light to paint
In this course, you will learn to paint by observing light. The lessons are taught in English.
Play with paint
In this course we will play with paint! We will use different materials like acrylic paint and oil pastels.
Schilderen: Losse streken (vervolg)
In deze vervolgcursus ga je op zoek naar de kern/basis van een beeld en hoe je dit kunt vertalen naar een schilderij.
Printmaking and painting
In deze cursus leer je de basis van hoog- en diepdruk: etsen en droge naald, maar ook linodruk, monotype en materiaaldruk.
Schilderatelier
Hou je van tekenen en schilderen? En wil je leren werken met houtskool, pastel en inkt? Doe mee!
Muurschildering maken
In deze cursus leer je stap voor stap hoe je jouw ontwerp omzet in een muurschildering!
Kinderatelier
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.
Naaicursus: Zero waste zomerjurk
Vind jij het leuk om met mode aan de slag te gaan, en staat duurzaamheid daarbij voorop? Kom maken bij VRIJDAG!