Navigatie overslaan
Kies je cursus

Muziek­pro­ductie: Maak, mix en master

15-99 jaar Geannuleerd

In deze cursus leer je van alles om je tracks naar een hoger niveau te trekken!

Muziekproductie: Maak, mix en master

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
02 apr 2025 18:30 - 20:00 Woensdag Akkerstraat 99 v.a. 111,- Geannuleerd

Produceren kun je leren! Je bent al een tijdje bezig met muziek produceren, misschien gebruik je af en toe wel een gitaar of ander instrument, of misschien werk je wel volledig in de box. Muziek produceren kun je op 1000 verschillende manieren doen. In deze cursus leer je juist die dingen die je kunt doen om het voor jezelf makkelijker te maken en je workflow te optimaliseren.

Tijdens de cursus krijg je tips en tricks om je producties nog vetter te maken en leer je optimaal gebruik te maken van je DAW, of je nou met Cubase, Studio One of Ableton werkt. Onderwerpen die aan bod komen zijn onder andere:

  • Werken met een grid en quantisering
  • Het gebruik van automations en MIDI
  • Bussen en groepen
  • Effecten en FX Chains
  • Arrangement en compositie
  • Gain staging en levellen
  • Mixing en mastering

Kortom, in deze cursus leer je van alles om je tracks naar een hoger niveau te trekken.

Je werkt soms aan je eigen nummer en soms werk je met audiobestanden die je van de docent krijgt aangereikt. Op deze manier kun je alles goed onder de knie krijgen.

Aan het eind van de cursus krijg je een document over alles wat je hebt geleerd tijdens de cursus, zodat je het later nog eens door kan nemen.

Docenten

Docenten: Julius Jonker

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

  • 16-99jr
  • Workshop
  • Tip!

Workshop Songfestival

Dans en zing op jouw favoriete nummers van het Songfestival!

  • 14-99jr

Open Jazz Session

Samen improviseren, naar elkaar luisteren en er iets moois van maken.

Baglama

Wil je bağlama leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een band, orkest of ensemble.

  • 16-99jr

Blokfluitensemble Notenhout (gevorderden)

Blokfluitensemble Notenhout is een gevorderd ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.

  • 16-99jr

Blokfluitensemble Flauto Volante (intermediaire)

Blokfluitensemble Flauto Volante is een laagdrempelig ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.

  • 7-99jr

VRIJDAG Big Band

Heb jij er altijd al van gedroomd om te spelen in een groot ensemble? Bij de VRIJDAG Big Band is ruimte voor nieuwe muzikanten. Dus pak je kans en doe mee!

  • 21-99jr

Mannenkoor

Bij het Mannenkoor zingen we een uniek en divers repertoire: van pop, klassiek, spirituals tot liederen uit de Kaukasus en omringede landen.

  • 17-99jr

Gitaarensemble

Speel je gitaar en wil je meer uitdaging? Meld je dan aan voor het gitaarensemble voor vergevorderden!

Contrabas

Wil je contrabas leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in bijvoorbeeld onze Big Band.

  • 14-99jr

Barokensemble Nuovo Barocco (gevorderden)

Met het Barokensemble Nuovo Barocco spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.

Bugel

Wil je bugel leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les op een leuke en gedegen manier en als je wilt kun je meespelen in ons bijvoorbeeld onze Big Band.

  • 21-99jr

Dwarsfluitensemble Syrinx voor gevorderden

Syrinx is een ensemble voor vergevorderde dwarsfluitisten waarin stevig wordt gewerkt aan een programma met muziekstukken uit verschillende perioden, van barok tot jazz.