Naaicursus voor beginners
Heb je nog nooit achter de naaimachine gezeten, maar het lijkt je super leuk? Doe dan mee aan deze korte naaicursus voor beginners.

14 sep. 2023 | 19:45 - 22:15 | Donderdag | Walstraat 34 |
|
191,- | Uitverkocht |
16 nov. 2023 | 09:30 - 12:00 | Donderdag | Walstraat 34 |
|
191,- | Inschrijven |
01 feb. 2024 | 19:45 - 22:15 | Donderdag | Walstraat 34 |
|
191,- | Uitverkocht |
04 apr. 2024 | 09:30 - 12:00 | Donderdag | Walstraat 34 |
|
191,- | Inschrijven |
Heb je nog nooit achter de naaimachine gezeten, maar lijkt naailes je super leuk? Doe dan mee aan deze naaicursus voor beginners waarin je een (basis)rok gaat maken. De cursus bestaat uit acht naailessen en is geschikt voor iedereen die nog geen ervaring heeft met het maken van kleding.
Alle basisonderdelen van het naaien komen aan bod: mouleren op je lichaam, patronen maken, uit de stof knippen, leren omgaan met de naaimachine (spanning en inrijgen) en je kledingstuk in elkaar zetten mét ritssluiting, tailleband, knoop en knoopsgat.
Mode, textiel en meer
Na deze cursus weet je hoe leuk het is om zelf je eigen kleding te maken en kun je alle kanten op in een van onze andere textielcursussen!
Docenten

Amber Witte
Amber Witte is docent Mode bij VRIJDAG. Wil jij ook een workshop of cursus volgen bij Amber? Bekijk het aanbod op deze pagina!
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Orkestweekend
Maak jij graag samen muziek met leeftijdgenoten en wil je dit ook eens in een groot orkest ervaren? Kom dan in het weekend van 4 en 5 november naar VRIJDAG aan de Akkerstraat 99.

Landschap met je mobiel
Gewapend met jouw eigen mobiel en een lijst uitdagende opdrachten ga je op ontdekkingstocht in de Groningse wildernis!

Creatieve ontsnappingstechnieken
Hoe vermijd je routine en kom je tot een nieuwe benadering in jouw creatieve proces? Dat leer je in deze workshop!

Honden boetseren
Wil je leren boetseren? Doe mee met deze workshop en boetseer in één middag het uniek beeld van een hond.

Emailleren
In deze workshop ga je in een kleine groep experimenteren en werken met verschillende technieken van het emailleren.

Elektronische muziek
Van sounddesign, beats maken, produceren, mixen, muziektheorie, akkoorden en akkoordprogressies tot studiotechniek: wij helpen je verder!

Mixed Media
Maak je tekeningen, foto’s of schilderijen? Maar ben je ook geïnteresseerd in film en muziek? Dan is dit misschien wat voor jou!

Kun je fotograferen met een stoeptegel?
Tijdens deze cursus gaan we op zoek naar bijzondere manieren om te fotograferen, zowel analoog als digitaal.

E-textiles: De basis
Een zachte lamp ontwerpen, je kostuum verlichten of experimenteren met metaal? In deze cursus leer je werken met allerlei geleidende materialen en het toevoegen van ledverlichting.

Fotograferen met losse flitsers
Wil je leren fotograferen met losse flitsers? Dat kan bij VRIJDAG. Er is veel ruimte voor oefening en persoonlijke aandacht.

Fotografie: Jouw artistieke kijk
Fotografeer je graag en ben je op zoek naar meer verdieping? Of wil je andere onverwachte mogelijkheden onderzoeken met je camera? Meld je aan!

Stof tot nadenken
Wil jij leren ontdekken wat er mogelijk is met bestaande kledingstukken, materialen en accessoires? Mixen en matchen én ook nog iets leren? Kom dan meedoen met deze naaicursus!