Meubels ontwerpen en maken: Nieuw leven
Wil jij graag (leren) ontwerpen in hout, en dat combineren met iets wat er al is? Niet alleen nieuw werk creëren, maar juist ook met aandacht voor objecten die er al zijn? Dat kan bij VRIJDAG.
Meubels ontwerpen en maken: Nieuw leven
| 01 apr 2026 | 19:30 - 22:00 | Woensdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Ida Venhuizen, Rob van der Hoeven
|
v.a. 211,- | Uitverkocht |
In 8 lessen ga je ontwerpen vanuit een bestaand object*, dat dient als inspiratie, onderdeel of kroon op nieuw werk. Dat kan een erfstuk zijn; een kringloopvondst, marktplaatsparel, souvenir, speelgoed uit je jeugd, of simpelweg iets wat je ooit nieuw hebt gekocht of gekregen. Iets dat voor jou persoonlijke waarde heeft en wat je nieuw leven in wilt blazen!
In de cursus krijg je uiteraard uitleg over het gebruik van de basis aan hand en elektrische gereedschappen. Technische ervaring is dus geen vereiste.
*Let op: Jouw object mag maximaal de inhoud van een boodschappentas hebben, en moet achterop de fiets mee te nemen zijn.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Beeldende kunstatelier
Samen met echte kunstenaars experimenteer je met verschillende materialen en technieken. Verras jezelf en ontdek wat je leuk vindt!
Naaicursus: Zero waste zomerjurk
Vind jij het leuk om met mode aan de slag te gaan, en staat duurzaamheid daarbij voorop? Kom maken bij VRIJDAG!