Navigatie overslaan
Kies je cursus

Route Fantaseren

5-7 jaar

Samen gaan we de vloer op en ervaren we hoe ver onze fantasie ons brengt!

Route Fantaseren

Wees er op tijd bij, want de groepen worden een week van tevoren gevormd.

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
11 nov 2025 15:30 - 16:30 Dinsdag Noorderbuitensingel 11 44,- Inschrijven
27 jan 2026 15:30 - 16:30 Dinsdag Noorderbuitensingel 11 44,- Inschrijven
31 mrt 2026 15:30 - 16:30 Dinsdag Noorderbuitensingel 11 44,- Inschrijven

De wereld is magisch, zeker voor kinderen van 5 tot 7 jaar. Zij leven in een wereld waarin alles mogelijk is.

Aansluitend op de belevingswereld van kinderen van 5 tot 7 jaar gaan we samen de vloer op en ervaren we hoe ver onze fantasie ons brengt. Iedere les kan in het teken staan van iets anders, van monsters tot helden en van verkleden tot poppenspel.

Je kunt elke lessenreeks van 8 lessen beginnen of doorgaan. In de lessenreeks vanaf 27 januari werken we toe naar een presentatie in de laatste les, waarin je vrienden en familie mag uitnodigen als publiek.

Docenten

Docenten: Merel Smit, Cynthia de Vries

Veelgestelde vragen

Theater maken doe je in een veilige omgeving en met een vertrouwde groep. Als een theatercursus bij ons eenmaal is begonnen, is het daarom niet mogelijk om een proefles te volgen. We kunnen wel proberen om je bij de start van een cursus een kijkje te gunnen, dit bekijken we per cursus en op individueel niveau. Neem hiervoor contact op via cursus@bijvrijdag.nl. Ben je écht benieuwd of theater maken iets voor je is? Dan adviseren we je om een korte introductiecursus theater te volgen.

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

  • 1,5-4jr

Peuterswing

Klap, stamp, zing, spring, zwierezwaai en dans mee met livemuziek op de piano en accordeon!

  • 19-99jr

Theater overdag

Tijdens deze cursus werk je aan de basiskwaliteiten van acteren en ondervind je wat nodig is om geloofwaardig te kunnen spelen.

  • 19-99jr

Acteren voor de camera

In deze cursus bestudeer je scripts, speel je veel voor de camera en ervaar je hoe het is om op een filmset te werken.

  • 0,5-1,5jr

Muziek op Schoot (baby)

Muziek op Schoot staat voor de intimiteit tussen (groot)ouder en kind. Samen (schoot)spelletjes doen, zingen, spelen en muziek maken.

  • 19-99jr

Productie

Een seizoenlang gericht werken aan een voorstelling, waarbij we de lat nèt even wat hoger leggen. Durf jij het aan?

  • 10-12jr

Route Beleven

Leer verhalen vertellen, acteren en krijg inzicht wat er allemaal komt kijken bij het maken van een échte voorstelling!

  • 7-10jr

Djembé

Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.

  • 8-9jr

Route Verbeelden

In deze cursus nemen we je mee de vloer op, zo ontdek je hoe je je eigen fantasie kunt gebruiken in theater. Doe je mee?

  • 16-99jr

Djembé

Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.

  • 19-99jr

Voorstelling maken

Samen met een groep maak je onder leiding van een regisseur een voorstelling die je speelt op de planken van het VRIJDAG Prinsentheater.

  • 13-99jr

Musical Showcase

Maak kennis met genre musical en leer hoe je een nummer op het toneel brengt met zingen, dansen en show!