Navigatie overslaan
Kies je cursus

Schilde­ra­telier

8-12 jaar Uitverkocht

Wil je leren schilderen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les op een leuke en gedegen manier over de verschillende technieken en materialen.

Schilderatelier

Ben je jonger? Voor kinderen van 6 tot 9 jaar is er ook een Schilderatelier.

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
21 jan 2026 15:30 - 17:30 Woensdag Walstraat 34 212,- Uitverkocht

In dit schildersatelier zijn alle kinderen welkom die het schilderen hebben ontdekt en er graag nog veel meer over willen leren. Je leert over compositie en waarnemen, het mengen van kleuren, kleurnuances en contrasten.

Je werkt met verschillende teken- en schildermaterialen, we bekijken werk van kunstenaars en buiten het schilderen komen er ook druktechnieken aan bod, zoals met sjablonen werken en linoleumsnede. En aan het einde van de les kijken we samen naar het eindresultaat!

Docenten

Docenten: Sandra Vermanen

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Tekenen, iedereen kan het! (vervolg)

Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!

  • 18-99jr
  • Workshop

Schilderen: Mixed media

Duik in een creatieve ontdekkingstocht vol kleur, materiaal en persoonlijke expressie.

Tekenen: Portret met een verhaal

Leer hoe je portretten kunt creëren die niet alleen een gezicht tonen, maar een verhaal vertellen.

Tekenen en schilderen: Ideeënwerkplaats

Hoe kun je de 1001 ideeën in jezelf aan de oppervlakte toveren om geïnspireerd met iets nieuws aan de slag te kunnen?

  • 18-99jr

De magie van tekenen

Ga op spelende en onderzoekende wijze op verkenningstocht langs verschillende manieren van het tekenen!

  • 5-6jr

Kinderatelier

Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.

  • 18-99jr

Painting: From light to paint  

In this course, you will learn to paint by observing light. The lessons are taught in English.

  • 7-12jr

Kinderatelier

Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.

Schilderen: Eigen hand, eigen wereld

Van kleurgebruik tot compositie, in deze cursus werk je aan het ontwikkelen van jouw eigen visuele handtekening!

  • 3-5jr

Peuter- en kleuteratelier

Wil je krassen, vegen, voelen, verven, strooien, plakken, scheuren en kliederen? Dat kan bij VRIJDAG.

  • 6-9jr

Play with paint

In this course we will play with paint! We will use different materials like acrylic paint and oil pastels.