Schilderen: Eigen hand, eigen wereld
Van kleurgebruik tot compositie, in deze cursus werk je aan het ontwikkelen van jouw eigen visuele handtekening!

Schilderen: Eigen hand, eigen wereld
03 sep 2025 | 13:00 - 15:30 | Woensdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Bart Nijstad
|
v.a. 211,- | Inschrijven |
05 nov 2025 | 13:00 - 15:30 | Woensdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Bart Nijstad
|
v.a. 211,- | Inschrijven |
21 jan 2026 | 13:00 - 15:30 | Woensdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Bart Nijstad
|
v.a. 211,- | Inschrijven |
25 mrt 2026 | 13:00 - 15:30 | Woensdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Bart Nijstad
|
v.a. 211,- | Inschrijven |
In deze cursus draait alles om jouw artistieke ontwikkeling. Of je nu aan het begin van je creatieve pad staat of al ervaring hebt, we helpen je jouw unieke stijl en thematiek te ontdekken en te verfijnen.
Gedurende acht lessen ga je aan de slag met verschillende technieken, kleurgebruik en compositie, terwijl je experimenteert en nieuwe mogelijkheden verkent. Door persoonlijke begeleiding, inspirerende opdrachten en stimulerende groepsdiscussies krijg je inzicht in wat jouw werk onderscheidt en hoe je dit verder kunt ontwikkelen.
- Wat kun je verwachten?
- Praktische oefeningen en experimenten
- Constructieve feedback en begeleiding
- Inspiratie uit diverse stijlen en benaderingen
- Ruimte om te groeien in jouw eigen richting
Of je nu wilt loskomen van vaste patronen, meer lef in je werk wilt leggen of gewoon je creatieve horizon wilt verbreden – deze cursus bied je de tools én de vrijheid om jouw visuele handtekening te ontwikkelen.
Schrijf je nu in en zet de volgende stap in jouw artistieke reis!
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Outdoor fotografie: Herfstlandschap
Ben jij een bikkel en hou je van fotograferen en een uitdaging? Kom dan naar VRIJDAG. Pak je camera en ga 4 zaterdagen mee op pad met een docent.

Tekenen: Strips en illustratie
Wil je illustraties en strips maken? Dat kan bij VRIJDAG. Onderzoek de verschillende tekentechnieken terwijl je met je eigen verhaal aan de slag gaat.

Tekenen en schilderen: Ideeënwerkplaats
Hoe kun je de 1001 ideeën in jezelf aan de oppervlakte toveren om geïnspireerd met iets nieuws aan de slag te kunnen?

Schilderatelier
Hou je van tekenen en schilderen? En wil je leren werken met houtskool, pastel en inkt? Doe mee!

Ceramics, inspired by Bas Jan Ader
In this workshop you will learn the basics of working with clay and the turning wheel.

Kinderatelier
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.

Fotograferen met losse flitsers
Wil je leren fotograferen met losse flitsers? Dat kan bij VRIJDAG. Er is veel ruimte voor oefening en persoonlijke aandacht.

Basiscursus fotografie (vervolg)
Deze vervolgcursus Fotografie is voor jou als je al de basis van de cameratechniek kunt toepassen en dat verder wil ontwikkelen.

Modeatelier
Hou je van kleding en zou je meer willen doen met mode? Dat kan bij VRIJDAG. Tijdens de cursus leer je ook nog eens over duurzame fashion.

Schilderatelier
Wil je leren schilderen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les op een leuke en gedegen manier over de verschillende technieken en materialen.

Drukwerk, geïnspireerd op Bas Jan Ader
Snijd, scheur en knip sjablonen en vang beweging in beeld in jouw zelfgemaakte leporello.