Tekenen en schilderen: Ideeënwerkplaats
Hoe kun je de 1001 ideeën in jezelf aan de oppervlakte toveren om geïnspireerd met iets nieuws aan de slag te kunnen?

Tekenen en schilderen: Ideeënwerkplaats
01 apr 2025 | 19:30 - 22:00 | Dinsdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Theo Tomson
|
201,- | Uitverkocht |
Je zit thuis en wilt tekenen en schilderen, maar de zoveelste foto naschilderen ben je inmiddels wel beu. Hoe kun je de 1001 ideeën in jezelf aan de oppervlakte toveren om geïnspireerd met iets nieuws aan de slag te kunnen?
In deze cursus doen we oefeningen om de ideeënstroom aan te wakkeren, je eigen interesse te ontdekken en ontwikkelen. We gaan aan de slag met al die ideeën en proberen er elke les een aantal uit, hoe ze werken en hoe je jezelf zover krijgt dat ze blijven werken.
Docenten
Reviews van cursisten
Theo is een geweldige docent en heeft de deelnemers echt goed aan het werk gezet met creatieve korte opdrachten en veel tips gegeven om thuis ook het tekenen/schilderen weer op te pakken, iedereen was enthousiast!
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Kinderwerkplaats: vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Basiscursus fotografie (vervolg)
Deze vervolgcursus Fotografie is voor jou als je al de basis van de cameratechniek kunt toepassen en dat verder wil ontwikkelen.

Guilty Pleasure: Alter ego collage
Breng jou alter ego tot leven door middel van je eigen lichaam, fotografie en collage

Guilty Pleasure: Guilty stitches
Maak van jouw guilty pleasure een proud pleasure!

Modeatelier
Hou je van kleding en zou je meer willen doen met mode? Dat kan bij VRIJDAG. Tijdens de cursus leer je ook nog eens over duurzame fashion.

De magie van tekenen
Ga op spelende en onderzoekende wijze op verkenningstocht langs verschillende manieren van het tekenen!

Painting: From light to paint
In this course, you will learn to paint by observing light. The lessons are taught in English.

Schilderen: Brushing Boundaries
Van penseelstreken tot kleurpaletten, in deze cursus werk je aan het ontwikkelen van jouw eigen visuele handtekening!

Play with paint
In this course we will play with paint! We will use different materials like acrylic paint and oil pastels.

Werken met structuren en mallen
Maak een mal en versier jouw meegenomen object met een unieke structuur!

Printmaking and painting
Unlock your artistic potential in this course where painting and printmaking converge.

Schilderatelier
Hou je van tekenen en schilderen? En wil je leren werken met houtskool, pastel en inkt? Doe mee!