Tekenen en schilderen: Waarneming en fantasie
Wil je tekenen en schilderen? Dat kan bij VRIJDAG. Laat je leiden door je fantasie en leer je ideeën vormgeven.
Tekenen en schilderen: Waarneming en fantasie
| 21 jan 2026 | 09:30 - 12:00 | Woensdag | Walstraat 34 |
16x
Gegeven door: Hannah Siersema
|
v.a. 427,- | Uitverkocht |
In je eigen beeldtaal breng je een ruimtelijk model, object of landschap naar het platte vlak. Je werkt met wat je om je heen ziet, maar ook vanuit je fantasie en de ideeën in je hoofd. En zo creëer je een nieuwe realiteit.
In opdrachten en vrij werken komt de beeldtaal ruim aan de orde. Het is een prikkelende en inspirerende manier van kijken. Laat je leiden door je fantasie en leer je ideeën vormgeven. We bekijken en bespreken het werk van elkaar en dat van andere kunstenaars. Door ruime individuele begeleiding is er aandacht voor ieders eigenheid op elk niveau. Zowel beginners als gevorderden kunnen in deze cursus aan de slag.
Schilderen kan met acryl- of aquarelverf, bij tekenen is er keuze uit houtskool, pastel of Oost-Indische inkt.
Let op: Dit lokaal is helaas niet rolstoeltoegankelijk.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Beeldende kunstatelier
Samen met echte kunstenaars experimenteer je met verschillende materialen en technieken. Verras jezelf en ontdek wat je leuk vindt!
Naaicursus: Zero waste zomerjurk
Vind jij het leuk om met mode aan de slag te gaan, en staat duurzaamheid daarbij voorop? Kom maken bij VRIJDAG!