De vloer op
Met weinig informatie word jij de vloer op gestuurd en ‘bluf’ je jezelf door de scene heen. Durf jij het aan?

Wees er op tijd bij, want de groepen worden een week van tevoren gevormd.
13 sep. 2023 | 19:30 - 21:30 | Woensdag | Noorderbuitensingel 11 |
|
160,- | Uitverkocht |
31 jan. 2024 | 19:30 - 21:30 | Woensdag | Noorderbuitensingel 11 |
|
160,- | Inschrijven |
Je kent het programma vast wel: De vloer op. Of misschien ken je de Lama’s nog. Dan weet je ook wat deze cursus inhoudt: spelen vanuit improvisatie. Met weinig informatie word jij de vloer op gestuurd en ‘bluf’ je jezelf door de scene heen. Je leert je impulsen te volgen, en zodanig te improviseren dat de scenes en personages interessant, hilarisch of pijnlijk worden… Durf jij het aan?
Ervaring is niet vereist.
Docenten

Merel Smit
Merel Smit is theaterdocent bij VRIJDAG. Wil jij ook een workshop of cursus volgen bij Merel? Bekijk het aanbod op deze pagina!
Veelgestelde vragen
Kan ik een proefles doen?
Theater maken doe je in een veilige omgeving en met een vertrouwde groep. Als een theatercursus bij ons eenmaal is begonnen, is het daarom niet mogelijk om een proefles te volgen. We kunnen wel proberen om je bij de start van een cursus een kijkje te gunnen, dit bekijken we per cursus en op individueel niveau. Neem hiervoor contact op via cursus@bijvrijdag.nl. Ben je écht benieuwd of theater maken iets voor je is? Dan adviseren we je om een korte introductiecursus theater te volgen.
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Orkestweekend

Landschap met je mobiel
Gewapend met jouw eigen mobiel en een lijst uitdagende opdrachten ga je op ontdekkingstocht in de Groningse wildernis!

Creatieve ontsnappingstechnieken
Hoe vermijd je routine en kom je tot een nieuwe benadering in jouw creatieve proces? Dat leer je in deze workshop!

Houtdrukken voor beginners
Ga aan de slag met hout, rollers, drukinkt en guts en maak spelenderwijs een eenvoudige kleurenprint!

Honden boetseren
Wil je leren boetseren? Doe mee met deze workshop en boetseer in één middag het uniek beeld van een hond.

Borduren: Glinsterende kevers en schitterende torren
Hou jij van details, kleur en glitters? En heel toevallig ook van werken op een vierkante centimeter? Dan is deze workshop voor jou!

Emailleren
In deze workshop ga je in een kleine groep experimenteren en werken met verschillende technieken van het emailleren.

Elektronische muziek
Van sounddesign, beats maken, produceren, mixen, muziektheorie, akkoorden en akkoordprogressies tot studiotechniek: wij helpen je verder!

Mixed Media
Maak je tekeningen, foto’s of schilderijen? Maar ben je ook geïnteresseerd in film en muziek? Dan is dit misschien wat voor jou!

Kun je fotograferen met een stoeptegel?
Tijdens deze cursus gaan we op zoek naar bijzondere manieren om te fotograferen, zowel analoog als digitaal.

E-textiles: De basis
Een zachte lamp ontwerpen, je kostuum verlichten of experimenteren met metaal? In deze cursus leer je werken met allerlei geleidende materialen en het toevoegen van ledverlichting.

Fotograferen met losse flitsers
Wil je leren fotograferen met losse flitsers? Dat kan bij VRIJDAG. Er is veel ruimte voor oefening en persoonlijke aandacht.