Djembe voor gevorderden
Ervaar de kracht, energie en het plezier van samenspel tijdens deze djembécursus voor gevorderden.

Djembe voor gevorderden
12 sep 2025 | 18:15 - 19:15 | Vrijdag | Akkerstraat 99 |
8x
Gegeven door: Issiaga Soumah
|
v.a. 56,- | Uitverkocht |
14 nov 2025 | 18:15 - 19:15 | Vrijdag | Akkerstraat 99 |
8x
Gegeven door: Issiaga Soumah
|
v.a. 56,- | Inschrijven |
Iedereen een eigen drum, samen in één ritme! Ervaar de kracht, energie en het plezier van samenspel tijdens deze djembécursus voor gevorderden.
We spelen traditionele West-Afrikaanse ritmes en duiken dieper in de muzikale structuur, speeltechniek én de culturele achtergrond van deze muziek. De nadruk ligt op samenspel, timing, dynamiek en het verfijnen van je techniek.
Deze cursus is bedoeld voor spelers die al eerder een djembécursus hebben gevolgd en zich verder willen ontwikkelen. Er is ook ruimte om toe te werken naar (dansbare) optredens waarin we samen het ritme laten spreken!
Issiaga Soumah
Issiaga Soumah is professioneel dans en djembé docent afkomstig uit Guinee Conakry. Aan de basis van Issiaga’s lessen staan de liefde voor muziek en passie voor de Afrikaanse cultuur. Zijn aanstekelijke energie, gecombineerd met de opzwepende ritmes zullen je uitnodigen het beste van jezelf te laten zien en horen.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Theaterweekend
Volg je theaterles en wil je meer? Of wil je kort en intensief kennismaken met theater bij VRIJDAG? Doe dan mee aan dit theaterweekend!

Introductiecursus theater
De introductiecursus theater is de perfecte manier om te kijken of acteren bij je past. Je leert de grondbeginselen van acteren en ondervindt wat er nodig is om geloofwaardig te kunnen spelen.

Jazz Vocal Group
Hou jij van de muziek van Billie Holiday, Nina Simone en Frank Sinatra? Doe dan mee met de Jazz Vocal Group!

Saxofoonband Treasure (gevorderden)
Speel je al een aantal jaar saxofoon en heb je zin in een nieuwe uitdaging? Doe mee met de saxofoonband van VRIJDAG!

Theaterweekend
Volg je theaterles en wil je meer? Of wil je kort en intensief kennismaken met theater bij VRIJDAG? Doe dan mee aan dit theaterweekend!

Personages
Je maakt een stuk, ontwikkelt je personage en dan krijg je een kostuum aan. Niet dus! Deze keer draaien we het om.

Ontdek je Instrument
Wil je graag muziek maken en ontdekken welk instrument bij je past? Doe mee met Ontdek je Instrument!

Open Jazz Session
Samen improviseren, naar elkaar luisteren en er iets moois van maken.

Route Beleven
Leer verhalen vertellen, acteren en krijg inzicht wat er allemaal komt kijken bij het maken van een échte voorstelling!

Schrijversklas
Kom maandelijks toneel- en filmteksten ontwikkelen en inspiratie opdoen met andere schrijvers in de Schrijversklas!

Muziekshow
Samen zingen, dansen op muziek en liedjes maken over alle dingen die zomaar gebeuren!