Djembe voor gevorderden
Ervaar de kracht, energie en het plezier van samenspel tijdens deze djembécursus voor gevorderden.
Djembe voor gevorderden
| 03 apr 2026 | 18:15 - 19:15 | Vrijdag | Akkerstraat 99 |
8x
Gegeven door: Issiaga Soumah
|
v.a. 56,- | Inschrijven |
| 30 jan 2026 | 18:15 - 19:15 | Vrijdag | Akkerstraat 99 |
8x
Gegeven door: Issiaga Soumah
|
v.a. 56,- | Uitverkocht |
Iedereen een eigen drum, samen in één ritme! Ervaar de kracht, energie en het plezier van samenspel tijdens deze djembécursus voor gevorderden.
We spelen traditionele West-Afrikaanse ritmes en duiken dieper in de muzikale structuur, speeltechniek én de culturele achtergrond van deze muziek. De nadruk ligt op samenspel, timing, dynamiek en het verfijnen van je techniek.
Deze cursus is bedoeld voor spelers die al eerder een djembécursus hebben gevolgd en zich verder willen ontwikkelen. Er is ook ruimte om toe te werken naar (dansbare) optredens waarin we samen het ritme laten spreken!
Issiaga Soumah
Issiaga Soumah is professioneel dans en djembé docent afkomstig uit Guinee Conakry. Aan de basis van Issiaga’s lessen staan de liefde voor muziek en passie voor de Afrikaanse cultuur. Zijn aanstekelijke energie, gecombineerd met de opzwepende ritmes zullen je uitnodigen het beste van jezelf te laten zien en horen.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Bugel
Wil je bugel leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les op een leuke en gedegen manier en als je wilt kun je meespelen in ons bijvoorbeeld onze Big Band.
Dwarsfluitensemble Syrinx (gevorderden)
Syrinx is een ensemble voor vergevorderde dwarsfluitisten waarin stevig wordt gewerkt aan een programma met muziekstukken uit verschillende perioden, van barok tot jazz.
Studio: Open Practice
Bij de Open Practice in onze Studio kun je vrij werken met professionele apparatuur en software onder begeleiding van een coach.
Trombone
Wil je trombone leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in onze Big Band, een orkest, een popband of jazzensemble.
Ensemble Oude Muziek
Met het Ensemble Oude Muziek spelen we vooral muziek uit de Renaissance, dus uit de 15e en 16e eeuw.
Jazz Theory
Jazz Theory is muziektheorie en gehoortraining voor iedereen vanaf 14 jaar. Geschikt voor elk instrument!
Bariton
Wil je bariton leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in onze Big Band of een popband of jazzensemble of orkest.
Barokensemble Piccolo Bello
Met het Barokensemble Piccolo Bello spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.
Cello ensemble (beginners)
Geniet jij ook zo van het spelen van een mooie melodie, een tussenstem of warme basstem? Speel dan samen met andere cellisten in het ensemble voor beginners!
Kornet
Wil je kornet leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les op een leuke en gedegen manier en als je wilt kun je meespelen in een van onze bands, orkesten of ensembles.
Volwassenenkoor
Hou je van zingen? Van harte welkom bij het koor voor volwassenen bij VRIJDAG!