Navigatie overslaan
Kies je cursus

Muziekshow

4-7 jaar

Samen zingen, dansen op muziek en liedjes maken over alle dingen die zomaar gebeuren!

Muziekshow

Start je in januari? Dan doe je mee aan het Kinderconcert op zondag 15 maart.

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
28 jan 2026 15:00 - 15:45 Woensdag Akkerstraat 99 56,- Inschrijven
01 apr 2026 15:00 - 15:45 Woensdag Akkerstraat 99 56,- Inschrijven
12 nov 2025 15:00 - 15:45 Woensdag Akkerstraat 99 56,- Uitverkocht

In de Muziekshow gaan we bestaande liedjes zingen en spelen, maar ook zelf leuke dingen bedenken om onze eigen voorstelling te maken. Daarbij gebruiken we allerlei instrumenten om er een muzikale show van te maken!

In vier blokken van acht weken werken we vanuit een thema, zoals Gevoelens, Sprookjes of Lentekriebels. Binnen elk thema ga je zingen, spelen op instrumenten en ontdek je door muzikale spelletjes hoe je met muziek verschillende verhalen kunt vertellen.

Bij ieder nieuw blok kun je instromen of uitstromen. Elk blok eindigt met een presentatie van alles wat we hebben (mee)gemaakt. Alle ouders, vriendjes, vriendinnetjes en opa's en oma’s mogen komen kijken!

Docenten

Docenten: Selim Boukhris

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Blokfluit

Wil je blokfluit leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in ons blokfluitensemble.

  • 19-99jr

Productie

Een seizoenlang gericht werken aan een voorstelling, waarbij we de lat nèt even wat hoger leggen. Durf jij het aan?

Harp

Wil je harp leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze orkesten, bands of ensembles.

  • 16-99jr

Studio: Open Practice

Bij de Open Practice in onze Studio kun je vrij werken met professionele apparatuur en software onder begeleiding van een coach.

  • 5-7jr

Route Fantaseren

Samen gaan we de vloer op en ervaren we hoe ver onze fantasie ons brengt!

Slagwerk

Wil je djembé, pauken, vibrafoon, marimba of snaredrum leren spelen? Start met slagwerk of percussie bij VRIJDAG!

Bağlama

Wil je bağlama leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een band, orkest of ensemble.

  • 8-12jr

Introductiecursus theater

Hoe is het om je eigen ideeën tot leven te brengen op de spelvloer? Doe mee en kijk of toneelspelen bij je past!

Viola da Gamba

Wil je viola da gamba leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze ensembles of orkesten.

  • 7-10jr

Djembé

Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.

  • 13-18jr

Introductiecursus theater

Is acteren iets voor jou? Kom het ontdekken in deze speelse introductiecursus.