Viola da Gamba
Wil je viola da gamba leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze ensembles of orkesten.

Viola da Gamba
Kinderen tussen 7-9 jaar kunnen ook meedoen met de Introductiecursus viool.
In overleg | In overleg | In overleg | Akkerstraat 99 |
36x
Gegeven door: Wilma van der Wardt
|
v.a. 420,- | Inschrijven |
De viola da gamba is een mooi, sereen instrument. Zijn bijzondere klank komt vooral door de elegante bouw en de bündes (zoals de frets bij een gitaar). Het heeft een heel eigen familie met een sopraan- (diskant gamba), alt- en basgamba. Hiervoor is veel schitterende consort (meerstemmige) muziek geschreven.
De basgamba heeft 6 of 7 snaren en hiervoor is door de eeuwen heen de meest prachtige solomuziek geschreven. Het is o.a. ook te horen als solo instrument bij enkele aria’s, zoals b.v. in de Johannes en Mattheüs Passion van J.S. Bach.
Benieuwd of viola da gamba les iets voor je is? Schrijf je in en probeer het uit! Na je eerste les heb je 3 dagen de tijd om je inschrijving kosteloos te annuleren.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

De Kinderwerkplaats
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Workshop Songfestival
Dans en zing op jouw favoriete nummers van het Songfestival!

Kornet
Wil je kornet leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les op een leuke en gedegen manier en als je wilt kun je meespelen in een van onze bands, orkesten of ensembles.

Dwarsfluitensemble Syrinx voor gevorderden
Syrinx is een ensemble voor vergevorderde dwarsfluitisten waarin stevig wordt gewerkt aan een programma met muziekstukken uit verschillende perioden, van barok tot jazz.

Djembé
Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.

Blokfluit
Wil je blokfluit leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in ons blokfluitensemble.

Ensemble Oude Muziek
Met het Ensemble Oude Muziek spelen we vooral muziek uit de Renaissance, dus uit de 14e en 15e eeuw.

Muziekproductie: Maak, mix en master
In deze cursus leer je van alles om je tracks naar een hoger niveau te trekken!

Klarinet
Wil je klarinet leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze bands, orkesten of ensembles.

Barokensemble Piccolo Bello
Met het Barokensemble Piccolo Bello spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.

Mannenkoor
Bij het Mannenkoor zingen we een uniek en divers repertoire: van pop, klassiek, spirituals tot liederen uit de Kaukasus en omringede landen.

Harp
Wil je harp leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze orkesten, bands of ensembles.