VRIJDAG Bands
Onder leiding van een bandcoach werk je aan je individuele skills, aan samenspelen en performance.
VRIJDAG Bands
| 01 sep 2025 | In overleg | In overleg | Akkerstraat 99 | 2x | 126,- | Uitverkocht |
Droom je ervan om met je eigen band op het podium te staan? Doe mee met de VRIJDAG Bands! Je kunt je individueel opgeven, maar ook met je band als je die hebt.
Onder leiding van een bandcoach werk je aan je individuele skills, aan samenspelen en performance. Samen met je bandleden bepaal je de stijl. Je repeteert 1 uur per week. Dit zijn 34 repetities per jaar met coaching. Twee keer per jaar organiseren we een popavond in Simplon waar jouw band ook een optreden verzorgd. De tijden en dagen worden in overleg gepland.
Je kunt het instrument dat je bespeelt opgeven bij de opmerkingen tijdens het inschrijven.
Auditie
Meedoen aan VRIJDAG Bands gaat via een auditie voorafgaand aan de start van de cursus. Zo kijken we in welke band jij het beste past. Wil je meer weten over de auditie of wil je je aanmelden? Stuur een e-mail naar cursus@bijvrijdag.nl. Vergeet daarbij niet het instrument dat je bespeelt op te geven.
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Slagwerk
Wil je djembé, pauken, vibrafoon, marimba of snaredrum leren spelen? Start met slagwerk of percussie bij VRIJDAG!
Gitaarensemble (beginners)
Speel je al een tijdje gitaar en wil je er meer uitdaging? Dan is het gitaarensemble iets voor jou!
Muzikale workshopdag: Salsa & Latin
Zonder ervaring aan de slag met salsa en latin! Voor iedereen vanaf 65 jaar.
Zangles (klassiek)
Wil je (beter) klassiek leren zingen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les van ervaren en enthousiaste docenten. Naast zangles kun je bij ons ook meezingen in koren.
Volwassenenkoor
Hou je van zingen? Van harte welkom bij het koor voor volwassenen bij VRIJDAG!
SwingStrings
Kun je al een beetje viool, altviool of cello spelen? Doe mee met de SwingStrings, een swingend strijkorkest voor kinderen.
Viola da Gamba
Wil je viola da gamba leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze ensembles of orkesten.
Accordeonorkest (gevorderden)
Accordeonorkest Arcade is een orkest voor gevorderde accordeonisten vanaf 12 jaar.
Jongerenkoor
In het VRIJDAG Jongerenkoor zing je je favoriete nummers die nu populair zijn en door de jaren heen. En we treden regelmatig op!
Klarinetensemble
Speel je ongeveer 1 jaar klarinet en lijkt het je leuk om samen met andere klarinettisten muziek te maken? Meld je aan voor het klarinetensemble!
Muziekshow
Samen zingen, dansen op muziek en liedjes maken over alle dingen die zomaar gebeuren!