Navigatie overslaan
Kies je cursus
Ieder Kind Theater

Ontdek hoe jouw leerlingen met theater ruimer kunnen gaan kijken naar zichzelf, elkaar en de wereld en wat het plezier van spel teweegbrengt in een groep.

Ieder Kind Theater

Hoe helpt theater kinderen om hun wereld te verkennen? In Ieder Kind Theater ervaren leerlingen theater vanuit een filosofische benadering. Ze onderzoeken samen met een theaterdocent zichzelf en hun omgeving door middel van spel. 

In vijf weken ervaren leerlingen wat theater is, wat de bouwstenen zijn waar theater uit bestaat en hoe je via spel kunt reflecteren op jezelf en de wereld om je heen. Ze ontwikkelen stap voor stap authenticiteit en vertrouwen in hun manier van zichzelf en hun gedachten en gevoelens uit te drukken.

De lessenseries kunnen zowel afzonderlijk als opeenvolgend worden gevolgd.

Samen aan de slag?

Heb je vragen over de module(s) of het invullen van het online formulier? Stuur een e-mail naar Floor van der Sluis, projectleider Ieder Kind Theater.

Verder leren en inspireren 

De vaardigheden die de kinderen ontwikkelen, kunnen verder worden verdiept bij Tumult, de Kunst in de VSD of in de buurt. Daarnaast biedt Tumult in het Onderwijs met Meesters in de Kunst trainingen voor leerkrachten, zodat zij kunst en muziek filosofisch en procesgericht kunnen integreren in hun lessen.