Meubels ontwerpen en maken (gevorderden)
Wil je meubelontwerpen en maken? Dat kan bij VRIJDAG.
Meubels ontwerpen en maken (gevorderden)
Om deze cursus te kunnen volgen moet je de basiscursus hebben afgerond.
| 26 jan 2026 | 09:30 - 15:30 | Maandag | Walstraat 34 |
10x
Gegeven door: Karin Elferink
|
v.a. 462,- | Uitverkocht |
Kom jij meubels ontwerpen en maken? En heb je al een basiscursus afgerond? Dan ben je van harte welkom op deze dagcursus voor gevorderden!
Je werkt aan je eigen project naar keuze, afhankelijk daarvan wordt er bijgeleerd. Een eenmalig vast onderdeel is het gebruik van de grote cirkelzaag en de afkortzaag. Naast hout kun je ook andere materialen gebruiken. Je kennis en vaardigheden worden zo steeds verder uitgebreid.
Materialen voor jouw werkstuk kun je zelf meenemen, ook kun je bij VRIJDAG enkele materialen aanschaffen in overleg met jouw docent.
Let op: Dit is een dagcursus, je kunt dus extra lang doorwerken aan jouw project. Halverwege de dag pauzeren we (30 min), en is de werkplaats even dicht.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Naaicursus: Up-, re- en downcyclen
Hou je van mode, kleding maken én duurzaamheid? Kom dan up-, re- of downcyclen in deze cursus.
Zeefdrukken op stof: Prints & patronen
Prints, patronen, strepen, stippen… word jij al enthousiast? In deze cursus kun je helemaal los met het drukken van prints en patronen op textiel!
Drukwerk op dinsdag: Diverse technieken
Wil je aan de slag met verschillende materialen en druktechnieken? Dat kan bij VRIJDAG. Spelenderwijs krijg je de verschillende druktechnieken onder de knie.
Beeldhouwen in hout
Hoe maak je beelden uit hout? Kunstenaar-docent Gert Sennema begeleidt je in je zoektocht naar vorm, zowel technisch als inhoudelijk.
Tekenen, iedereen kan het! (vervolg)
Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!
Painting: From light to paint
In this course, you will learn to paint by observing light. The lessons are taught in English.
Printmaking and painting
In deze cursus leer je de basis van hoog- en diepdruk: etsen en droge naald, maar ook linodruk, monotype en materiaaldruk.
Boetseren: Alledaagse dingen
Wat gebeurt er als we objecten gaan vertalen naar klei en glazuur? Wat zie en ontdek je? En waar kun je mee spelen?
Naaicursus: Zero waste zomerjurk
Vind jij het leuk om met mode aan de slag te gaan, en staat duurzaamheid daarbij voorop? Kom maken bij VRIJDAG!
Houtdrukken
Maak met gewone objecten een interessant tafereel in houtdruk!
Textiel: Mixed media
In deze cursus bij VRIJDAG leer je textiel in te zetten om een persoonlijk wandkleed te maken.