Tekenen: Strips en illustratie
Wil je illustraties en strips maken? Dat kan bij VRIJDAG. Onderzoek de verschillende tekentechnieken terwijl je met je eigen verhaal aan de slag gaat.

16 nov. 2023 | 19:30 - 22:00 | Donderdag | Walstraat 34 |
|
191,- | Inschrijven |
Hou je van taal en beeld? Of misschien van het verhaal, de grap, van een enkele illustratie? Volg dan deze cursus waarin het maken van illustraties en strips centraal staat!
Je leert hoe je een herkenbaar karakter ontwerpt en steeds opnieuw weer tekent. Je onderzoekt al doende verschillende tekenmaterialen terwijl je met een verhaal aan de slag gaat. En heb je specifieke vragen, dan kun je deze uiteraard ook stellen! In deze cursus worden alle facetten van het maken van illustraties en strips behandeld.
Docenten

Bart Nijstad
Bart Nijstad is tekendocent bij VRIJDAG. Wil jij ook een workshop of cursus volgen bij Bart? Bekijk het aanbod op deze pagina!
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Orkestweekend

Landschap met je mobiel
Gewapend met jouw eigen mobiel en een lijst uitdagende opdrachten ga je op ontdekkingstocht in de Groningse wildernis!

Creatieve ontsnappingstechnieken
Hoe vermijd je routine en kom je tot een nieuwe benadering in jouw creatieve proces? Dat leer je in deze workshop!

Houtdrukken voor beginners
Ga aan de slag met hout, rollers, drukinkt en guts en maak spelenderwijs een eenvoudige kleurenprint!

Honden boetseren
Wil je leren boetseren? Doe mee met deze workshop en boetseer in één middag het uniek beeld van een hond.

Borduren: Glinsterende kevers en schitterende torren
Hou jij van details, kleur en glitters? En heel toevallig ook van werken op een vierkante centimeter? Dan is deze workshop voor jou!

Emailleren
In deze workshop ga je in een kleine groep experimenteren en werken met verschillende technieken van het emailleren.

Elektronische muziek
Van sounddesign, beats maken, produceren, mixen, muziektheorie, akkoorden en akkoordprogressies tot studiotechniek: wij helpen je verder!

Mixed Media
Maak je tekeningen, foto’s of schilderijen? Maar ben je ook geïnteresseerd in film en muziek? Dan is dit misschien wat voor jou!

Kun je fotograferen met een stoeptegel?
Tijdens deze cursus gaan we op zoek naar bijzondere manieren om te fotograferen, zowel analoog als digitaal.

E-textiles: De basis
Een zachte lamp ontwerpen, je kostuum verlichten of experimenteren met metaal? In deze cursus leer je werken met allerlei geleidende materialen en het toevoegen van ledverlichting.

Fotograferen met losse flitsers
Wil je leren fotograferen met losse flitsers? Dat kan bij VRIJDAG. Er is veel ruimte voor oefening en persoonlijke aandacht.