Navigatie overslaan
Kies je cursus

Basiscursus tekenen en schilderen (vervolg)

Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken tekenen en schilderen en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!

Basiscursus tekenen en schilderen (vervolg)

Om deze vervolgcursus te doen moet je eerst de basiscursus hebben afgerond.

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
19 jan 2026 19:30 - 22:00 Maandag Walstraat 34 v.a. 211,- Inschrijven
23 mrt 2026 19:30 - 22:00 Maandag Walstraat 34 v.a. 211,- Inschrijven

We gaan tijdens de lessen dieper in op verschillende teken- en schildertechnieken. Centraal in de cursus staat het ontdekken en uitproberen, maar ook uitdiepen en uitbreiden van de materialen en technieken die ook in de basiscursus aan bod kwamen.

Er wordt een combinatie aangeboden van gerichte oefeningen met technieken en meer vrije opdrachten waarin je eigen beeldend onderzoek de aandacht krijgt en je kunt kiezen voor de materialen waar jij graag mee werkt.

Let op: Deze cursus is het vervolg op de Basiscursus tekenen en schilderen. Om de vervolgcursus te doen moet je eerst de basiscursus hebben afgerond.

Docenten

Docenten: Akke de Groot, Theo Tomson

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Outdoor fotografie: Herfstlandschap

Ben jij een bikkel en hou je van fotograferen en een uitdaging? Kom dan naar VRIJDAG. Pak je camera en ga 4 zaterdagen mee op pad met een docent.

  • 18-99jr

Weinig licht fotografie

Leren fotograferen met weinig licht? Dat kan bij VRIJDAG. Tijdens deze cursus ontdek je hoe je met weinig licht toch de mooiste beelden kunt maken.

Tekenen, iedereen kan het! (vervolg II)

Heb je al eens kennisgemaakt met de basistechnieken van tekenen, en ben je enthousiast? Dan is deze cursus iets voor jou!

Printmaking

In deze cursus leer je de basis van hoog- en diepdruk: etsen en droge naald, maar ook linodruk, monotype en materiaaldruk.

Fotograferen met losse flitsers

Wil je leren fotograferen met losse flitsers? Dat kan bij VRIJDAG. Er is veel ruimte voor oefening en persoonlijke aandacht.

Fotografie: Stills en stillevens

Wil je Stills en stillevens leren fotograferen? Dat kan bij VRIJDAG. Leer over de technische kanten, maar ook hoe je onverwachte resultaten kunt krijgen.

Tekenen en schilderen: Portret

In deze cursus leer je stapsgewijs een portret te tekenen en te schilderen. Wat komt daar allemaal bij kijken?

  • 18-99jr

Printmaking and Photography

Wat is de relatie tussen fotografie en grafiek? In deze cursus nemen we je mee in beide werelden.

  • 5-6jr

Kinderatelier

Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.

Basisbeginselen van het kijken

Wat wil je fotograferen en hoe breng je dat het best en snelst in beeld? Leer het bij VRIJDAG.

  • 18-99jr

Schilderen met de camera

Ga mee op een creatieve reis tussen fotografie en beeldende kunst en ontdek wat er mogelijk is met jouw camera.