Tekenen en schilderen: Anders kijken
Je leert werken met diverse teken- en schildermaterialen, waarbij de focus ligt op je eigen creatieve proces.
Tekenen en schilderen: Anders kijken
| 21 jan 2026 | 09:15 - 11:45 | Woensdag | Walstraat 34 |
8x
Gegeven door: Anne Stoer
|
v.a. 211,- | Uitverkocht |
In deze cursus leer je op meerdere manieren kijken. Door anders te kijken, zie je meer.
Het gaat over waarnemen, associëren, verbeelden en vertellen. Al tekenend en schilderend ontwikkel je een eigen beeldtaal. Je leert werken met diverse teken- en schildermaterialen, waarbij de focus ligt op je eigen creatieve proces.
De cursus wordt in groepsvorm gegeven, waarbij een open houding en de bereidheid om te experimenteren van groot belang zijn. We bekijken en bespreken elkaars werk: een belangrijk onderdeel in je eigen creatieve ontwikkelingsproces.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer
Kinderwerkplaats: Vrije inloop
Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen
Kinderatelier
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.
Tekenen: Portret met een verhaal
Leer hoe je portretten kunt creëren die niet alleen een gezicht tonen, maar een verhaal vertellen.
Kinderatelier
Wil je spelenderwijs materialen en technieken ontdekken? Dat kan bij VRIJDAG. Kom experimenteren, samenwerken en fantaseren.
Peuter- en kleuteratelier
Wil je krassen, vegen, voelen, verven, strooien, plakken, scheuren en kliederen? Dat kan bij VRIJDAG.
Boetseren naar model
Heb je altijd al eens willen weten hoe het voelt om een portret of een heel figuur te boetseren in klei? Dan is dit jouw cursus!
Beeldende kunstatelier
Samen met echte kunstenaars experimenteer je met verschillende materialen en technieken. Verras jezelf en ontdek wat je leuk vindt!
Tekenen en schilderen: Ideeënwerkplaats
Hoe kun je de 1001 ideeën in jezelf aan de oppervlakte toveren om geïnspireerd met iets nieuws aan de slag te kunnen?
Basiscursus tekenen en schilderen
Wil je leren tekenen en schilderen? Dat kan bij VRIJDAG. Onder begeleiding van een ervaren docent krijg je het onder de knie.
De magie van tekenen
Ga op spelende en onderzoekende wijze op verkenningstocht langs verschillende manieren van het tekenen!
Tekenen en schilderen: Stad en landschap
Wil je tekenen en schilderen? Dat kan bij VRIJDAG. Laat je leiden door je fantasie en leer je ideeën vormgeven.
Painting: From light to paint
In this course, you will learn to paint by observing light. The lessons are taught in English.