Navigatie overslaan
Kies je cursus

Gitaaren­semble (beginners)

12-21 jaar

Speel je al een tijdje gitaar en wil je er meer uitdaging? Dan is het gitaarensemble iets voor jou!

Gitaarensemble (beginners)

Voor gitaristen met meer ervaring is er het Gitaarensemble (vergevorderden).

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
05 sep 2025 18:45 - 19:45 Vrijdag Akkerstraat 99 132,- Instromen

In het gitaarensemble ontdek je hoe mooi samenspelen klinkt en hoe je elkaar kunt inspireren en van elkaar kunt leren. Je wordt meegenomen op een muzikale reis langs allerlei landen, stijlen en componisten, van de renaissance tot hedendaagse muziek.

Benieuwd of het gitaarensemble iets voor je is? Schrijf je in en probeer het uit! Na je eerste les heb je 3 dagen de tijd om je inschrijving kosteloos te annuleren.

Docenten

Docenten: Bert Klok

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

Blokfluit

Wil je blokfluit leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in ons blokfluitensemble.

  • 21-99jr

Ensemble Oude Muziek

Met het Ensemble Oude Muziek spelen we vooral muziek uit de Renaissance, dus uit de 15e en 16e eeuw.

  • 13-99jr

Musical Showcase

Maak kennis met genre musical en leer hoe je een nummer op het toneel brengt met zingen, dansen en show!

Harp

Wil je harp leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van onze orkesten, bands of ensembles.

  • 14-99jr

Barokensemble Piccolo Bello

Met het Barokensemble Piccolo Bello spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.

  • 21-99jr

Mannenkoor

Bij het Mannenkoor zingen we een uniek en divers repertoire: van pop, klassiek, spirituals tot liederen uit de Kaukasus en omringede landen.

Slagwerk

Wil je djembé, pauken, vibrafoon, marimba of snaredrum leren spelen? Start met slagwerk of percussie bij VRIJDAG!

  • 21-50jr

Volwassenenkoor

Hou je van zingen? Van harte welkom bij het koor voor volwassenen bij VRIJDAG!

  • 16-21jr
  • Workshop

Hiphop & R&B: Bootcamp

Ga samen met andere jonge creators aan de slag met het verdiepen van jouw stijl en skills!

Zangles (klassiek)

Wil je (beter) klassiek leren zingen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les van ervaren en enthousiaste docenten. Naast zangles kun je bij ons ook meezingen in koren.

  • 12-99jr

Accordeonorkest (gevorderden)

Accordeonorkest Arcade is een orkest voor gevorderde accordeonisten vanaf 12 jaar.

  • 65-99jr
  • Workshop

Muzikale workshopdag: Salsa & Latin

Zonder ervaring aan de slag met salsa en latin! Voor iedereen vanaf 65 jaar.