Navigatie overslaan
Kies je cursus

Beginnen met zingen

21-99 jaar

Ontdek hoe je makkelijker en dus met meer plezier kunt zingen!

Wouter Brem

Beginnen met zingen

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs Inschrijven vanaf
10 sep 2025 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- 10 jun. 12:00 uur
12 nov 2025 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- 10 jun. 12:00 uur
28 jan 2026 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- 10 jun. 12:00 uur
01 apr 2026 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- 10 jun. 12:00 uur

In de cursus 'beginnen met zingen' maak je in een kleine groep, op een speelse manier kennis met zingen. Ontdek hoe je makkelijker en dus met meer plezier kunt zingen!

In een kleine groep doen we oefeningen rondom klank, adem en lijf. We zingen eenvoudige (meerstemmige) liedjes en canons. Ervaar hoe leuk het is om samen te zingen en je eigen stem te laten klinken.

De cursus kan een goede opstap zijn om in een koor te gaan zingen of verder te gaan met zangles.

Docenten

Docenten: Merel Wentink

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

Trombone

Wil je trombone leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in onze Big Band, een orkest, een popband of jazzensemble.

Zangles (klassiek)

Wil je (beter) klassiek leren zingen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les van ervaren en enthousiaste docenten. Naast zangles kun je bij ons ook meezingen in koren.

  • 21-99jr

Ensemble Oude Muziek

Met het Ensemble Oude Muziek spelen we vooral muziek uit de Renaissance, dus uit de 14e en 15e eeuw.

  • 19-99jr

Toneelschrijven

Toneelteksten schrijven aan de hand van kleine en grote schrijfopdrachten en soms een kleine huiswerkopdracht.

  • 14-99jr

Jazzcombo

In een jazzcombo leer je samen stukken spelen, maar vooral improviseren. Want iedereen kan improviseren!

  • 2,5-4jr

Muziek op Schoot (peuter)

Muziek op Schoot staat voor de intimiteit tussen (groot)ouder en kind. Samen (schoot)spelletjes doen, zingen, spelen en muziek maken.

Bariton

Wil je bariton leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in onze Big Band of een popband of jazzensemble of orkest.

Zangles

Wil je (beter) leren zingen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les van ervaren en enthousiaste zangdocenten.

  • 14-99jr

Barokensemble Piccolo Bello

Met het Barokensemble Piccolo Bello spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.

  • 16-99jr

Studio: Open Practise

In de Open Practice van STUDIO 10 kun je vrij werken met professionele apparatuur en software onder begeleiding van een coach.

  • 13-99jr

Musical training

Maak kennis met genre musical en leer hoe je een nummer op het toneel brengt met spel, zang en dans!