Navigatie overslaan
Kies je cursus

Beginnen met zingen

21-99 jaar

Ontdek hoe je makkelijker en dus met meer plezier kunt zingen!

Wouter Brem

Beginnen met zingen

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
10 sep 2025 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- Uitverkocht
12 nov 2025 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- Uitverkocht
28 jan 2026 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- Inschrijven
01 apr 2026 18:15 - 19:15 Woensdag Akkerstraat 99 100,- Inschrijven

In de cursus 'beginnen met zingen' maak je in een kleine groep, op een speelse manier kennis met zingen. Ontdek hoe je makkelijker en dus met meer plezier kunt zingen!

In een kleine groep doen we oefeningen rondom klank, adem en lijf. We zingen eenvoudige (meerstemmige) liedjes en canons. Ervaar hoe leuk het is om samen te zingen en je eigen stem te laten klinken.

De cursus kan een goede opstap zijn om in een koor te gaan zingen of verder te gaan met zangles.

Docenten

Docenten: Merel Wentink

Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

  • 4-7jr

Muziekshow

Samen zingen, dansen op muziek en liedjes maken over alle dingen die zomaar gebeuren!

Elektrische gitaar

Wil je elektrische gitaar leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een popband.

  • 16-99jr

Blokfluitensemble Notenhout (gevorderden)

Blokfluitensemble Notenhout is een gevorderd ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.

  • 10-12jr

Route Beleven

Leer verhalen vertellen, acteren en krijg inzicht wat er allemaal komt kijken bij het maken van een échte voorstelling!

  • 13-18jr

Route Theater

Ga samen de vloer op en stort je in de wereld van theater. Ga jij het experiment aan?

Bağlama

Wil je bağlama leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een band, orkest of ensemble.

  • 16-21jr
  • Workshop

Hiphop & R&B: Bootcamp

Ga samen met andere jonge creators aan de slag met het verdiepen van jouw stijl en skills!

  • 1,5-4jr

Peuterswing

Klap, stamp, zing, spring, zwierezwaai en dans mee met livemuziek op de piano en accordeon!

Basgitaar

Wil je basgitaar leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een van de popbands.

  • 14-99jr

Superstars

Superstars is een bandje voor het speciaal onderwijs. Iedereen kan meedoen en alle instrumenten zijn welkom!

  • 8-9jr

Route Verbeelden

In deze cursus nemen we je mee de vloer op, zo ontdek je hoe je je eigen fantasie kunt gebruiken in theater. Doe je mee?