Navigatie overslaan
Kies je cursus

Muzikale workshopdag: Salsa & Latin

65-99 jaar Workshop

Zonder ervaring aan de slag met salsa en latin! Voor iedereen vanaf 65 jaar.

© Sjoerd Knol

Muzikale workshopdag: Salsa & Latin

Deelnemers met een Stadjerspas betalen 12 euro (max. 5 deelnemers).

Startdatum Tijd Dag Locatie Lessen Prijs  
18 apr 2026 10:30 - 16:30 Zaterdag Akkerstraat 99 45,- Inschrijven

Op deze muzikale workshopdag ga je aan de slag met salsa en latinmuziek!

Iedereen vanaf 65 jaar kan meedoen, ervaring is niet nodig. Laat je verrassen en doe mee! Je bent écht nooit te oud om iets nieuws te proberen en te leren.

Inclusief: koffie, thee, lunch én afsluitende borrel!

Programma

  • Volgt

Korting met Stadjerspas

Heb je een Stadjerspas? Dan kun je gebruik maken van korting. Bestel je ticket met korting via de actiecode STADJERSPAS en neem je Stadjerpas mee naar de workshop. Er zijn maximaal 5 plekken voor Stadjerspashouders beschikbaar.

Maken, ontmoeten en genieten

VRIJDAG organiseert elk jaar meerdere muzikale workshopdagen voor iedereen vanaf 65 jaar. Elke workshop heeft een ander thema en centraal staat het samen muziek maken, elkaar ontmoeten en genieten van muziek in een ongedwongen sfeer.

Voor iedereen vanaf 65 jaar, ervaring niet nodig!

Docenten

Docenten: Jeanette Kappelhof

Ontdek nog meer

  • 4-12jr
  • Workshop
  • Tip!

Kinderwerkplaats: Vrije inloop

Workshops beeldende kunst, muziek óf theater voor kinderen

  • 14-99jr

Barokensemble Nuovo Barocco (gevorderden)

Met het Barokensemble Nuovo Barocco spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.

  • 16-99jr

Blokfluitensemble Flauto Volante (intermediaire)

Blokfluitensemble Flauto Volante is een laagdrempelig ensemble voor iedereen vanaf 16 jaar.

  • 21-99jr

Dwarsfluitensemble Syrinx (gevorderden)

Syrinx is een ensemble voor vergevorderde dwarsfluitisten waarin stevig wordt gewerkt aan een programma met muziekstukken uit verschillende perioden, van barok tot jazz.

  • 7-10jr

Djembé

Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.

  • 21-99jr

Ensemble Oude Muziek

Met het Ensemble Oude Muziek spelen we vooral muziek uit de Renaissance, dus uit de 15e en 16e eeuw.

  • 16-99jr

Djembé

Ieder een eigen drum, samen in een ritme! Ervaar de kracht en energie die vrijkomt als we samen djembé spelen.

  • 14-99jr

Barokensemble Piccolo Bello

Met het Barokensemble Piccolo Bello spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.

  • 13-99jr

Musical Showcase

Maak kennis met genre musical en leer hoe je een nummer op het toneel brengt met zingen, dansen en show!

  • 12-21jr

Gitaarensemble (beginners)

Speel je al een tijdje gitaar en wil je er meer uitdaging? Dan is het gitaarensemble iets voor jou!

  • 16-21jr
  • Workshop

Hiphop & R&B: Bootcamp

Ga samen met andere jonge creators aan de slag met het verdiepen van jouw stijl en skills!

  • 21-50jr

Volwassenenkoor

Hou je van zingen? Van harte welkom bij het koor voor volwassenen bij VRIJDAG!