Deze tekencursus is het vervolg op de basiscursus Tekenen, iedereen kan het!
De basistechnieken worden in deze tekencursus uitgebreid en in de oefeningen vindt steeds meer verdieping plaats. Het principe blijft hetzelfde: anders leren kijken waardoor je gemakkelijk tekent.
Jouw manier van kijken
In deze vervolgcursus ontdek je dat het steeds makkelijker wordt de bemoeienissen van je linkerhersenhelft uit te schakelen. De rechterkant, die tekenen leuk vindt, neemt het over. Je zult merken dat je steeds beter kunt tekenen wat je ziet. En het belangrijkste: je wordt je bewust van jouw manier van kijken en ontdekt een persoonlijke manier van tekenen.
Er wordt getekend met allerlei verschillende materialen zoals potlood, pastelkrijt en Oost-Indische inkt, maar voornamelijk met houtskool, zodat je je deze techniek helemaal eigen gaat maken.
De laatste keer van deze tekencursus tekenen we naar model.