Jazz Vocal Group
Hou jij van de muziek van Billie Holiday, Nina Simone en Frank Sinatra? Doe dan mee met de Jazz Vocal Group!

Jazz Vocal Group
01 sep 2025 | 19:45 - 21:15 | Maandag | Akkerstraat 99 |
29x
Gegeven door: Onbekend Diverse docenten
|
198,- | 10 jun. 12:00 uur |
Aan de hand van bekende jazzstandards uit het Amerikaanse Real Book, zoals All of Me, C Jam Blues en It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing), gaan we samen 'scatten' (betekenisloze woorden zingen) en ritmisch en melodisch improviseren.
Daarnaast komen liedjes uit blues en bossa nova aan bod, dus eigenlijk zingen we jazz in de meest brede zin van het woord! Ook werken we aan meerstemmige zang, articulatie, presentatie en interactie met de muzikanten.
Heb jij zin in deze uitdagende vorm van zingen? Schrijf je in en probeer het uit! Na je eerste les heb je 3 dagen de tijd om je inschrijving kosteloos te annuleren.
Jazz bij VRIJDAG
VRIJDAG heeft een van de grootste amateur jazz-afdelingen van Nederland. Ben jij een jazzliefhebber en wil je samenspelen, improviseren, jammen en masterclasses volgen? Bij ons kan het allemaal! Kijk bij onze jazzactiviteiten in Groningen.
Docenten
Wil je graag meedoen, maar is de cursus voor jou te duur? Je kunt mogelijk aanspraak maken op korting of subsidie. Klik hier voor de voorwaarden.
Ontdek nog meer

Bugel
Wil je bugel leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les op een leuke en gedegen manier en als je wilt kun je meespelen in ons bijvoorbeeld onze Big Band.

Drums
Hou je van lekkere beats en zou je graag drummer in een band willen zijn? Dat kan bij VRIJDAG!

Dwarsfluitensemble Syrinx (gevorderden)
Syrinx is een ensemble voor vergevorderde dwarsfluitisten waarin stevig wordt gewerkt aan een programma met muziekstukken uit verschillende perioden, van barok tot jazz.

Cello ensemble (gevorderden)
Geniet jij ook zo van het spelen van een mooie melodie, een tussenstem of warme basstem? Speel dan samen met andere cellisten in het ensemble voor gevorderden!

Trombone
Wil je trombone leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in onze Big Band, een orkest, een popband of jazzensemble.

Zangles (klassiek)
Wil je (beter) klassiek leren zingen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les van ervaren en enthousiaste docenten. Naast zangles kun je bij ons ook meezingen in koren.

Ensemble Oude Muziek
Met het Ensemble Oude Muziek spelen we vooral muziek uit de Renaissance, dus uit de 14e en 15e eeuw.

Bağlama
Wil je bağlama leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in een band, orkest of ensemble.

Bariton
Wil je bariton leren spelen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijg les van enthousiaste en ervaren docenten en als je wilt kun je meespelen in onze Big Band of een popband of jazzensemble of orkest.

Zangles
Wil je (beter) leren zingen? Dat kan bij VRIJDAG. Je krijgt les van ervaren en enthousiaste zangdocenten.

Barokensemble Piccolo Bello
Met het Barokensemble Piccolo Bello spelen we Barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw, zoals Bach, Vivaldi en Händel.

Muziekproductie van A tot Z: Bouw je eigen track
In deze cursus ga je mee op een boeiende reis door de verschillende facetten van muziekproductie!