Doe je mee?

De cultuurcoaches van VRIJDAG in de Buurt kunnen ondersteunen bij het concreet maken van het plan door mensen en organisaties aan elkaar te verbinden en te inspireren. Neem contact op met de cultuurcoach van jouw wijk om te kijken of we daar de actie uit kunnen zetten! 

Korrewegwijk/De Hoogte:
Magda Rozenveld | magda.rozenveld@bijvrijdag.nl | 06 51 56 29 16

Lewenborg & Selwerd
Lucas Winkel | lucas.winkel@bijvrijdag.nl | 06 42 10 10 98

Beijum & De Wijert
Kitty Boon | kitty.boon@bijvrijdag.nl | 06 22 44 85 44

Vinkhuizen
Emma Bel | emma.bel@bijvrijdag.nl | 06 247 328 05

Ten Boer:
Dinanda Luttikhedde | dinanda.luttikhedde@bijvrijdag.nl | 06 48 46 55 49

Overige wijken:
Hannelore Duynstee | hannelore.duynstee@bijvrijdag.nl | 06 10 86 07 28

Heb je een vraag?

Verplicht veld